Czech Republic

• 140 replies
    • LuborC
      LuborC
      Bronze
      Hey, greetings from Prague!!
    • opal99
      opal99
      Black
      Greetings to Czech republic from Košice :)
    • Horin
      Horin
      Bronze
      Finally someone started thread with our country? nice :)

Btw when I am browsing other countries threads it looks we are allowed to speak in our native language ;)

Tak jak se vsichni mate? konecne skoncilo leto a dovolene takze ted pres zimu se muzem plne venovat grindeni v pokeru :P
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronze
      zdravim z Hradce, zda se mi tu nejak malo nasincu, pet je hooodne maaalo....
      To je opravdu vsechno nebo vsichni hezky po cesku pobrali penizky a od ty doby je tu nikdo nevidel? :D :D :D
    • arky
      arky
      Bronze
      Tak ono jde hlavne o to abychom ty penizky pobiraly neustale a to od jinych hracu:) . Na ktere hrajete site? Ja jsem si nechal poslat prachy na titan. tam jsem z tech 31 euro udelal zhruba 300 a pak jsem dostal tilt (-70).
      Ted prevazne hraju na absolute poker - tam jsem si nechal poslat prachy od jiny site (zase padesat dolacu). Blbe je, ze za to hrani nemam PS body. Ale zase jsou tam podstatne horsi hraci :) - amici :) .

Jinak ma tu zacinat i cestina. Myslim preklady clanku atd. Je v tom nekdo z vas zainteresovany?:)
    • Mysatko
      Mysatko
      Bronze
      Tak já teda taky zdravím, konkrétně z Brna ;)

Penízky bych klidně pobral, ale není moc co, v podstatě se pořád plácám kolem 100$ a nemůžu to nějak prolomit, zkoušel sem SNG i CASH, ale furt nic, nevím jak dál, už mě to začíná štvát... :(

A jinak já hraju na Titanu
    • arky
      arky
      Bronze
      Originally posted by Mysatko
      Tak já teda taky zdravím, konkrétně z Brna ;)

Penízky bych klidně pobral, ale není moc co, v podstatě se pořád plácám kolem 100$ a nemůžu to nějak prolomit, zkoušel sem SNG i CASH, ale furt nic, nevím jak dál, už mě to začíná štvát... :(

A jinak já hraju na Titanu
      No tak jestli uz si ty prachy muzes vybrat, tak je vyber a jdi na jinou situ. Treba na fulltilt. Dostanes firstdeposit bonus a treba tam budou horsi hraci..
      Ptze kdyz si vemes ze se na titan PS freerolly preregne 4000 hracu, tak si muzes odvodit proti jakym hracum tam hrajes..
    • BuchoCZ
      BuchoCZ
      Black
      Zdravim z Liberce ;)
    • Mysatko
      Mysatko
      Bronze
      Originally posted by arky

No tak jestli uz si ty prachy muzes vybrat, tak je vyber a jdi na jinou situ. Treba na fulltilt. Dostanes firstdeposit bonus a treba tam budou horsi hraci..
      Ptze kdyz si vemes ze se na titan PS freerolly preregne 4000 hracu, tak si muzes odvodit proti jakym hracum tam hrajes..
      No vybrat už je můžu, akorát teda myslím, že když se freerollů účastní tolik hráčů, tak spíš předpokládám, že ta úroveň nebude tak vysoká, nebo se pletu?
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronze
      To arky
      Ja osobne hraju na iPokeru nebo Starsech, obcas i Boss (pres PS jen Titan), a to hlavne MTT, na tech moc bodu nenazenu takze bronze nadosmrti ;) . Letos se zatim dari, na turnajich cca +1200$, jinak zkousim FL a behem prvnich par tisic hand sem v plusu, takze OK

Ohledne cestiny na PS uz jsem zaslechnul taky, klidne bych se i pridal ale oficialne se nikde nic neobjevilo, tak nevim, nevim..., nechame se prekvapit

To Mysatko

urovn sice neni vysoka, ale sance, ze te nekdo vyradi nejakym "uzasnym" zpusobem je vic nez vysoka (nejednou jsem projel s KK proti 83o nebo necim podobnym all-in preflop), coz se u turnaju rekneme za 5 nebo 10 dolaru nestava tak casto

edit: takze podle me je mnohem vetsi sance neco vyhrat na turnaji aspon za dolar, kde uz nehraje tolik "freerollistu"
    • Mysatko
      Mysatko
      Bronze
      to kennyxx:

Já nemyslel úroveň hráčů na freerollech, tam je jasný že tě občas vyřadí naprostý hrůzy, navíc freerolly skoro nehraju. Myslel jsem obecně úroveň hráču v herně. Na Cash a SNG...
    • Horin
      Horin
      Bronze
      No on asi hlavne myslel to ze to sou PS freerolly, takze kdyz je tam 4K hracu z pokerstrategy tak ti urcite nebudou obyc fishky protoze se snazi poker na PS naucit tak jako my.

Jinak hrajete nekdo SNGs na iPokeru? ja se tam ted prestehoval nedobrovolne s mansionem a sere me, ze je tu vzdy jen jeden jednoho druhu. Takze kdyz chcu multitablit tak musim bud hrat najednou ruzne druhy nebo je spoustet 5 minut od sebe :/
    • Mysatko
      Mysatko
      Bronze
      horin:

no jo, to je pravda...

nemáte někdo zkušenosti s nějakou "fishfull" hernou??? :)
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronze
      Mysatko:

na Titanu je totiz dost lidi z PS, takze tam neni takovej rozdil mezi poctem fishek a regularu - staci se podivat na microlimity, ktery se tu doporucujou pro zacatek (u FL tusim .05/.1), tam je to 9 lidi z PS a snazej se smazat jednu fishku (vcera jsem to zazil, ale nedostali me :D )
      Se zvysujicim se limitem se rozdili mezi hernama snizujou, ale micro na Titanu skoro nejde hrat, Stars je na tohle mnohem privetivejsi ;)

Co se tyce SNG, tam je to podle me presne naopak, na Titanu hraju hlavne 6max a 5$Buyin se mi zda jednodussi nez 1$...uplne nejvic sem se trapil na 2$ stolech, reklo by se plno fishek, easy money, ale hrat se s nima fakt neda...
      Na druhou stranu je Titan pomerne drahej, na jinejch hernach je poplatek herne 10%, ale Titan, tj. celej iPoker ma hned 20%, na 10% to prechazi az na 5$, takze hraju hlavne ty....

Sem se nejak rozepsal...,jinak z toho, co sem ted napsal, to vypada, ze microlimity radsi jinde a vyssi uz klidne i na Titanu ;)
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronze
      Horin:

me to kupodivu zacalo vyhovovat, hlavne se pak nestava ta trapna situace (za predpokladu, ze vubec nastane) jako me, ze hrajes tri heads-upy najednou, to je pak frkot, ze nevim, ci sem :D
      Takze proste pretrpim tech prvnich 10 minut, nez se rozjedou aspon ctyri stolky a pak prubezne doplnuju (vic jak ctyri stejne radsi nehraju, i tak se to obcas nejak zrychli ;) )
    • miskokvo
      miskokvo
      Bronze
      najvecie fisky co som kedy zazil boli na mansione starom (este ked bol ongame) a teraz na fulltilte je ich tiez dost... najme vecer ked sa napajaju amici
    • Alafoe
      Alafoe
      Bronze
      Jojo ongame je super. Hral jsem na BWINU a bylo to fajn. Jenze jsem vždycky všechny výhry z pokeru zase prosázel. Tak jsem jim napsal, ať mi zablokujou účet )plně nasranej po nějakym sázkařskym tiltu no a oni mi blokli i poker.

Ja se pokusim neco vyhrat na titanu. Nez tam muzu vybrat, musim nasbirat nejakejch 2500 jejich strategypointu. No a pak se presunu asi na fulltilt nebo pokerstars. Mozna ani partypoker nebude upe spatnej.

Na fulltiltu me zase sere, ze jsem si tam nezaridil rakeback, takze tam nechci hrat bez toho jinak me ta herna laka asi nejvic. A taky je oser, ze na nejnizsich limitech 0.1NL je tam dvojnasobny rake nez jinde takze na to pozor.
    • empvision123
      empvision123
      Bronze
      Caute, posilam pozdrav ze Zlinska.

Jsme rad, ze je tady aspon par Cechu, ze tu nejsem sam.
      Pres PS hraju jen na Titanu, protoze u vsech dalsich nabizenych heren uz mam ucet, takze snad se otevre nejaka nova :-)

Jo a abych nezapomel, tak jsem zridil na Comunity skupinu pro ceske hrace, takze kdo chce, tak se tam muze prihlasit. Nikoho nenutim, ale byl by dobre, kdybychom byli pod jednou skupinou - mohli bychom pak si vymenovat sve nazory na jednom miste.

Bylo by mozna dobre se domlouvat i pres ICQ, moje je: 390799293
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronze
      tak jsem tam, schvalne, kolik se nas tam sejde...

BTW: taky Vam to jde tak pomalu?
      BTW2: Jde ta skupina prejmenovat? Ta skupina muze byt pro Cesko i Slovensko. Navzajem si rozumime, ne? ;)