This site uses cookies to improve your browsing experience. By continuing to browse the website, you accept such cookies. For more details and to change your settings, see our Cookie Policy and Privacy Policy. Close

New Bulgarian community

• MinervaBG
      MinervaBG
      Bronze
      Hello guys, sorry for the Cyrillic, but it is time that we said Hello in Bulgarian. :)

Привет на всички,

PokerStrategy.com скоро ще бъде изцяло преведен на български език. Аз и Надя (NannyOgg) работим усърдно и скоро ще зарадваме всички вас с наша си общност на сайта.

Тъй като все още не сме превели форума на български, моля чувствайте се поканени поне да се присъедините към нашaта група:

http://www.pokerstrategy.com/community/group/g1205/PokerStrategy_Bulgaria.html

Тук също може да пишете на български език, имате официално разрешение, така че спокойно може да се представите тук или просто да побъбрите на български. :)

Поздрави,
      Деси
  • 167 replies
    • LetchLord
      LetchLord
      Bronze
      Здравейте,

Радвам се че вече ще има и българска общност :) Аз се регистрирах в PokerSstrategy преди 2-3 седмици... получих $50-те в FullTilt и сега се опитвам да изкачвам лимитите на SNG турнирчетата (играя $1 засега)... Не ми остава достатъчно време да играя (със сигурност не и толкова време колкото на мен ми се иска :P ), но засега Bankroll-a ми е почти 80$ и нямам търпение да ги направя $100, за да почна да играя $2 SNG...

Успех по масите на всички и ще се радвам да съм част от Pokerstrategy BG community-тo :)
    • NannyOgg
      NannyOgg
      Bronze
      @ LetchLord: Успех! Стискам палци съвсем скоро да "покориш" високите лимити!

Иначе, за нас е страхотно, че има интерес към бъдещата българска общност. Нямаме търпение да имаме изцяло преведен сайт, а и форум само за нас, но ще отнеме малко време. Дотогава си имаме този thread, дано никой не се стеснява да пише тук ;)

До скоро,

Надя
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Bronze
      GO GO GO

:P :P :P
    • SoyCD
      SoyCD
      Bronze
      Welcome :)
    • batmanbg
      batmanbg
      Bronze
      ;>
    • darkonebg
      darkonebg
      Headadmin
      Headadmin
      Originally posted by kukkiwonBG
      GO GO GO

:P :P :P
      sky's the limit!

А на мен ми е малко притеснително да пиша тук :tongue: , така че очаквам с нетърпение форума
    • MinervaBG
      MinervaBG
      Bronze
      Добре дошли на всички!

Хей darkonebg,

Ама нали помолихме да не сте стеснителни :P

Поздрави,

Деси
    • darkonebg
      darkonebg
      Headadmin
      Headadmin
      На мен принципно във чуждия форум, много ми е некомфортно :P .
      Имате да наваксвате с постовете :D
    • NannyOgg
      NannyOgg
      Bronze
      Ох, и на нас не ни е много комфортно, като не е наш форума. Поне ни 'разрешиха' да пишем на кирилица, което пак е нещо ;)

Прав си обаче, имаме да наваксваме много с постовете, ама и преводите ни чакат... Пуф, не е лесно :P
    • niksy79
      niksy79
      Bronze
      Хайде, и аз съм в кюпа... тоест в групата :)

Поздрави на всички!
    • NannyOgg
      NannyOgg
      Bronze
      niksy79, добре дошъл в кюпа ;)
    • go6071
      go6071
      Bronze
      Здравейте,
      радвам се да видя, че има и други българи от форума. Я всеки да напише какъв лимит играе в момента и в кой сайт,за да имаме малко повече информация :)
      FL FR 0.1/0.2 Pokerstars(от два дни му викам вече Jokerstars) обикновенно на 4 маси. Целта ми е да си изчистя First deposit bonus.
    • niksy79
      niksy79
      Bronze
      Аз в Пасифик... по неволя :) Просто немаше къде другаде да получа бездепозитния бонус поради стари акаунти. Инак ПокерСтарс определено повече ми харесва и обмислям скоро да депозирам там.

Колкото до нивата, пробвах на 0.02/0.04, 0.03/0.06, 0.05/0.10, Холдем без лимит, но нещо не ми върви много на кеш-а.

Открих, че силата ми са Сит енд Гоу турнирите от десет и повече човека и вход 1+0.10 или 2.50+0.25(дабъл ор нотинг), където наистина се печели малко(на фона на инвестираното време), но пък за сметка на това постоянно и смятам засега да ориентирам времето и парите си натам :)
    • numpaf
      numpaf
      Bronze
      Опа, хайде и аз да се запиша :) . Регистрирах се преди 3 седмици и все още съм на ниво пълен начинаещ. С нетърпение чакам да отключа сребърните статии и да натрупам нови знания.

Играя със стартовия капитал от PokerStrategy във Mansion - FL $0.10/$0.20 и $0.25/$0.50 FR. Засега ми се редуват слаби и силни дни, но вече имам $70, което би трябвало да означава, че се справям горе долу добре. :)
    • MinervaBG
      MinervaBG
      Bronze
      Хей numpaf,

Надявам се скоро да те видим в Сребро. Желая ти успех! Kаня те да станеш част от нашата група PokerStrategy Bulgaria:

http://www.pokerstrategy.com/community/group/g1205/PokerStrategy_Bulgaria.html

Поздрави,
      MinervaBG
    • numpaf
      numpaf
      Bronze
      Колеги, някой успял ли е да се регистрира в TitanPoker? Инсталирам го, избирам да си направя нов акаунт, но не мога да намеря България в списъка с държавите :rolleyes: . Аз ли недовиждам или просто ни няма там, въпреки че всякакви други бананови републики ги има?

П.С. От вчера вече съм сребърен :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Headadmin
      Headadmin
      Originally posted by numpaf
      Колеги, някой успял ли е да се регистрира в TitanPoker? Инсталирам го, избирам да си направя нов акаунт, но не мога да намеря България в списъка с държавите :rolleyes: . Аз ли недовиждам или просто ни няма там, въпреки че всякакви други бананови републики ги има?

П.С. От вчера вече съм сребърен :)
      Честито!
      За съжаление Титан и Парти не приемат играчи, живущи в България.
    • NannyOgg
      NannyOgg
      Bronze
      numpaf, честито! Дано скоро да те видим още по-нагоре! :)
    • go6071
      go6071
      Bronze
      Да ви се похваля :) След 3 невероятни дена в Покер старс бях спечелил 32$, после за съжаление за още 3 дни ги изгубих - downswing + tilt = лоша комбинация. За щастие мисля, че downswing-a свърши, а взех да се справям с tilt-a доста по-добре след като прочетох сребърните статии за него. От два дена вече печеля бавно и стабилно. Успех и на другите на масите.