New Bulgarian community

• MinervaBG
      MinervaBG
      Bronze
      Hello guys, sorry for the Cyrillic, but it is time that we said Hello in Bulgarian. :)

Привет на всички,

PokerStrategy.com скоро ще бъде изцяло преведен на български език. Аз и Надя (NannyOgg) работим усърдно и скоро ще зарадваме всички вас с наша си общност на сайта.

Тъй като все още не сме превели форума на български, моля чувствайте се поканени поне да се присъедините към нашaта група:

http://www.pokerstrategy.com/community/group/g1205/PokerStrategy_Bulgaria.html

Тук също може да пишете на български език, имате официално разрешение, така че спокойно може да се представите тук или просто да побъбрите на български. :)

Поздрави,
      Деси
  • 167 replies
    • LetchLord
      LetchLord
      Bronze
      Здравейте,

Радвам се че вече ще има и българска общност :) Аз се регистрирах в PokerSstrategy преди 2-3 седмици... получих $50-те в FullTilt и сега се опитвам да изкачвам лимитите на SNG турнирчетата (играя $1 засега)... Не ми остава достатъчно време да играя (със сигурност не и толкова време колкото на мен ми се иска :P ), но засега Bankroll-a ми е почти 80$ и нямам търпение да ги направя $100, за да почна да играя $2 SNG...

Успех по масите на всички и ще се радвам да съм част от Pokerstrategy BG community-тo :)
    • NannyOgg
      NannyOgg
      Bronze
      @ LetchLord: Успех! Стискам палци съвсем скоро да "покориш" високите лимити!

Иначе, за нас е страхотно, че има интерес към бъдещата българска общност. Нямаме търпение да имаме изцяло преведен сайт, а и форум само за нас, но ще отнеме малко време. Дотогава си имаме този thread, дано никой не се стеснява да пише тук ;)

До скоро,

Надя
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Bronze
      GO GO GO

:P :P :P
    • SoyCD
      SoyCD
      Bronze
      Welcome :)
    • batmanbg
      batmanbg
      Bronze
      ;>
    • darkonebg
      darkonebg
      Headadmin
      Headadmin
      Originally posted by kukkiwonBG
      GO GO GO

:P :P :P
      sky's the limit!

А на мен ми е малко притеснително да пиша тук :tongue: , така че очаквам с нетърпение форума
    • MinervaBG
      MinervaBG
      Bronze
      Добре дошли на всички!

Хей darkonebg,

Ама нали помолихме да не сте стеснителни :P

Поздрави,

Деси
    • darkonebg
      darkonebg
      Headadmin
      Headadmin
      На мен принципно във чуждия форум, много ми е некомфортно :P .
      Имате да наваксвате с постовете :D
    • NannyOgg
      NannyOgg
      Bronze
      Ох, и на нас не ни е много комфортно, като не е наш форума. Поне ни 'разрешиха' да пишем на кирилица, което пак е нещо ;)

Прав си обаче, имаме да наваксваме много с постовете, ама и преводите ни чакат... Пуф, не е лесно :P
    • niksy79
      niksy79
      Bronze
      Хайде, и аз съм в кюпа... тоест в групата :)

Поздрави на всички!
    • NannyOgg
      NannyOgg
      Bronze
      niksy79, добре дошъл в кюпа ;)
    • go6071
      go6071
      Bronze
      Здравейте,
      радвам се да видя, че има и други българи от форума. Я всеки да напише какъв лимит играе в момента и в кой сайт,за да имаме малко повече информация :)
      FL FR 0.1/0.2 Pokerstars(от два дни му викам вече Jokerstars) обикновенно на 4 маси. Целта ми е да си изчистя First deposit bonus.
    • niksy79
      niksy79
      Bronze
      Аз в Пасифик... по неволя :) Просто немаше къде другаде да получа бездепозитния бонус поради стари акаунти. Инак ПокерСтарс определено повече ми харесва и обмислям скоро да депозирам там.

Колкото до нивата, пробвах на 0.02/0.04, 0.03/0.06, 0.05/0.10, Холдем без лимит, но нещо не ми върви много на кеш-а.

Открих, че силата ми са Сит енд Гоу турнирите от десет и повече човека и вход 1+0.10 или 2.50+0.25(дабъл ор нотинг), където наистина се печели малко(на фона на инвестираното време), но пък за сметка на това постоянно и смятам засега да ориентирам времето и парите си натам :)
    • numpaf
      numpaf
      Bronze
      Опа, хайде и аз да се запиша :) . Регистрирах се преди 3 седмици и все още съм на ниво пълен начинаещ. С нетърпение чакам да отключа сребърните статии и да натрупам нови знания.

Играя със стартовия капитал от PokerStrategy във Mansion - FL $0.10/$0.20 и $0.25/$0.50 FR. Засега ми се редуват слаби и силни дни, но вече имам $70, което би трябвало да означава, че се справям горе долу добре. :)
    • MinervaBG
      MinervaBG
      Bronze
      Хей numpaf,

Надявам се скоро да те видим в Сребро. Желая ти успех! Kаня те да станеш част от нашата група PokerStrategy Bulgaria:

http://www.pokerstrategy.com/community/group/g1205/PokerStrategy_Bulgaria.html

Поздрави,
      MinervaBG
    • numpaf
      numpaf
      Bronze
      Колеги, някой успял ли е да се регистрира в TitanPoker? Инсталирам го, избирам да си направя нов акаунт, но не мога да намеря България в списъка с държавите :rolleyes: . Аз ли недовиждам или просто ни няма там, въпреки че всякакви други бананови републики ги има?

П.С. От вчера вече съм сребърен :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Headadmin
      Headadmin
      Originally posted by numpaf
      Колеги, някой успял ли е да се регистрира в TitanPoker? Инсталирам го, избирам да си направя нов акаунт, но не мога да намеря България в списъка с държавите :rolleyes: . Аз ли недовиждам или просто ни няма там, въпреки че всякакви други бананови републики ги има?

П.С. От вчера вече съм сребърен :)
      Честито!
      За съжаление Титан и Парти не приемат играчи, живущи в България.
    • NannyOgg
      NannyOgg
      Bronze
      numpaf, честито! Дано скоро да те видим още по-нагоре! :)
    • go6071
      go6071
      Bronze
      Да ви се похваля :) След 3 невероятни дена в Покер старс бях спечелил 32$, после за съжаление за още 3 дни ги изгубих - downswing + tilt = лоша комбинация. За щастие мисля, че downswing-a свърши, а взех да се справям с tilt-a доста по-добре след като прочетох сребърните статии за него. От два дена вече печеля бавно и стабилно. Успех и на другите на масите.