Sveicieni!

• Barons22
      Barons22
      Gold
      Jā, latvieši parādās arvien vairāk. Es gan vairāk spēlēju citās istabās, kuras neatbalsta Pokerstrategy. Bet šeit ir ļoti labi mācību materiāli, tādēļ aizspēlēšu 50$ līdz sudraba statusam un pamācīšos vēl vairāk. Sekmes ir normālas jau tagad, bet pietrūkst smalkumi, kas ļautu sasniegt vēl augstāku līmeni. Pie fināla galdiem tieku regulāri, bet vinnējis esmu tikai dažas reizes. Man patīk turnīru spēle, tādēļ tajos arī piedalos. Spēlēju gan turnīros, kurus pēc bankrolla nemaz nedrīkstētu spēlēt, bet bankrotējis neesmu. Tie pārsvarā ir 5+0,5 turnīri.
  • 1 reply
    • TheBu11d0g
      TheBu11d0g
      Bronze
      Hello Barons22,

This is the English community and as such all threads will need to be written in English.

We do have other communitie forums for the Dutch, German, Italian, Swedish, French etc who all have their own websites. If you look at the top right of the page you will see a drop down menu where you can choose different communities where hopefully you will find your own country.

You are welcome to post on the English Community forum but as mentioned all threads will need to be in English.

Kind Regards,
      -Steve